+34 6031 38115 +370 690 00093 info@namaitenerifeje.lt

Kas yra NIE

Kas yra NIE (užsienio piliečio identifikavimo numeris)?

Visi finansinių, ekonominių, profesinių ar socialinių interesų Ispanijoje turintys užsieniečiai, privalo gauti identifikacinį numerį (NIE), kuriuo jie bus įregistruoti mokesčius administruojančiose institucijose. Šį numerį suteikia vietinis policijos skyrius, pateikus atitinkamus dokumentus. Identifikacinis numeris yra būtinas: norint vykdyti nekilnojamo turto pirkimo-pardavimo sandorius; mokant mokesčius; sudarant įvairias sutartis, sąskaitos atsidarymui banke, perkant automobilį ir kt.

Kas yra NIE (užsienio piliečio identifikavimo numeris)?

Ispanijos Vidaus reikalų ministerijos apibrėžiamas, taip:
„Užsieniečiai, kurie per jų ekonominius, profesinius ar socialinius interesus yra susiję su Ispanijos identifikavimo tikslais bus suteiktas unikalus ir išskirtinis serijinis asmenis numeris .
Asmeninis identifikavimo numeris tarnaus kaip užsieniečio identifikavimas, jis turėtų būti žymimas visuose dokumentuose, kurie bus jam išduodami .
Šį numerį suteikia vietinis policijos skyrius, pateikus atitinkamus dokumentus. Identifikacinis numeris yra būtinas: norint vykdyti nekilnojamo turto pirkimo-pardavimo sandorius; mokant mokesčius; sudarant sutartis dėl komunalinių paslaugų gavimo; perkant automobilį ir kt.